Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Będzie projekt modernizacji bazy sportowej przy SP 7


Miasto wyłoniło firmę, która wykona dokumentację przebudowy pomieszczeń bloku sportowego z salą gimnastyczną w Szkole Podstawowej Nr 7. Dokumentacja ma być gotowa do dnia 28 maja br.


Pięć ofert na wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Modernizacja bazy sportowej na terenie Miasta Mława – Etap II” wpłynęło do urzędu miasta po ogłoszeniu postępowania przetargowego. Najdroższa, złożona przez firmę z Krakowa opiewała na kwotę 84 870 zł. Najtańsza, wybrana przez ratusz, to oferta firmy FSprojekt Pracownia Projektowa Marcin Fabiański z Brodnicy na kwotę 20 910 zł.

Przygotowany przez wykonawcę projekt ma uwzględnić rozłożenie inwestycji na trzy etapy.

Etap I obejmie przebudowę pomieszczeń szatni, sanitariatów i pralni na pomieszczenie animatora sportu z szatnią i sanitariatami z wymianą stolarki drzwiowej, wymianą instalacji wod.-kan. przebudową instalacji c.o. z wymianą grzejników i dostosowaniem instalacji elektrycznej z nowym osprzętem.

Etap II obejmie przebudowę pomieszczeń szatni i sanitariatów na pomieszczenia o podobnej funkcji z dostosowaniem łazienki dla osób niepełnosprawnych oraz lokalizację dodatkowego pomieszczenia pralni w ramach przebudowywanej powierzchni z wymianą stolarki drzwiowej, z wymianą instalacji wod.-kan. Odnowione lub zmodernizowane zostaną instalacje c.o i instalacja elektryczna.

Etap III obejmie modernizację sali gimnastycznej z wymianą istniejącej posadzki z parkietu na sportową wykładzinę syntetyczną na ruszcie wentylowanym, kompleksowe odnowienie ścian z naprawą pęknięć, odnowieniem sufitu z płyt korytkowych, zabezpieczeniem sufitu siatką na całej płaszczyźnie przeciw uderzeniom piłek. Odnowione lub zmodernizowane zostaną instalacje c.o i instalacja elektryczna.


Dokumentacja projektowa jest pierwszym, niezbędnym do rozpoczęcia inwestycji elementem. Zanim jednak miasto przystąpi do inwestycji, musi jeszcze wyłonić wykonawcę robót. Tak więc na razie jednak nie wiadomo, kiedy rozpoczną się już prace remontowe.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x