Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Alerty RCB. Od dziś nowe obostrzenia na Mazowszu


fot. pixabay


Od dziś obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa sanitarnego  w województwie mazowieckim i lubuskim. Wczoraj przypominały o tym rozsyłane sms-em alerty RCB.

 Wiadomość, którą otrzymali SMS-em mieszkańcy tych województw zawierał link, który odsyłał do nowych zasad:  https://www.gov.pl/koronawirus-zasady-mazowieckie

Na Mazowszu od dziś działalność zawieszają baseny (z pewnymi wyjątkami) sauny, solaria, łaźnie tureckie, salony odchudzające, kasyna oraz hotele (z wyjątkami).

Zamknięte będą też galerie handlowe – z wyjątkiem m.in.: sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni, sklepów zoologicznych i z artykułami budowlanymi oraz fryzjerów, optyków, banków czy pralni.

Zamknięte dla publiczności będą teatry, muzea, galerie sztuki, kina, stoki narciarskie, kluby fitness i siłownie oraz obiekty sportowe.

Klasy I-III będą funkcjonować w trybie hybrydowym. Oznacza on, że część uczniów danej szkoły będzie uczyć się stacjonarnie, a część – zdalnie. Starsze klasy nadal uczą się zdalnie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x