Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 14 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 14 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 34 nowe zakażenia i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 866 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 73 testy, z czego 38 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 3430 przypadków zakażeń, 18 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 4 z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 17259, z powodu chorób współistniejących zmarło 85 osób, z powodu COVID-19 – 25.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Yureck
Yureck
1 rok temu

No. Jest weekend, kiedy stwierdza się mniej przypadków, a w powiecie są imponujące wyniki. Będzie lockdown, bo nie przestrzegacie żadnych zaleceń. Tak, to wy jesteście temu winni: wy wykańczacie gospodarkę i służbę zdrowia. Rząd? Mierny i marny, ale trudno winić go za głupotę obywateli.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

No debi… nic więcej dodać nic ująć

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Jesteś współwinny tej sytuacji, Tchórzu. Jedynie uciekać przed Policją potrafisz z maską na brodzie i dresie.

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Mława

Mława przecież to widać, że ten wyżej to ma baniak zryty koroną. Dla niego nie istnieje nic, oporcz świrusa. To jest przykład wytresowanego obywatela przez rząd pisu. Poczekaj jeszcze trochę, niedługo Pan założy nam smycz. A taki ktoś co ten pan powyżej, będzie chodził jak mu każą. Pełna tresura obywatela, powoli im to wychodzi. Jak nie obudzimy się na czas niedlugo smycz i areszt domowy bez wyroku sądu, bo kagance już mamy. Ten kto może to się bogaci, Lidl Biedronka od jutra zapraszają na testy po 50 zł. Jestem ciekaw ile ludzi jutro rano będzie czekać pod sklepami tych korporacji.

Klara
Klara
1 rok temu
Reply to  Yureck

Przecież lockdown już od jutra w mazowieckim,a Mława mazowieckie.Zreszta cały rok maski,zamykanie,otwieranie i tak w kółko rząd z ludzi wariatow robi.A umierają przez brak dostępu do lekarzy,teleporady,wstrzymane zabiegi i operacje.Ogolnie nie leczenie innych chorób doprowadziło do zgonów.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x