Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

U sąsiadów. Darmowe maseczki dla mieszkańców


W związku z sytuacją epidemiologiczną w województwie warmińsko-mazurskim burmistrz Działdowa uruchomił stałe punkty wydawania maseczek dla mieszkańców.


Maseczki są wydawane w kilkunastu punktach na terenie miasta, zlokalizowanych w miejskich jednostkach organizacyjnych i działają w czasie ich godzin pracy. Wydawanie maseczek odbywa się w następujący sposób: po cztery na osobę, zameldowaną pod danym adresem, a osoba odbierająca kwituje odbiór własnoręcznym podpisem.

Przypomnijmy, że w trzeciej fali województwo warmińsko-mazurskie jako pierwsze w kraju zostało objęte zaostrzonymi przepisami sanitarnymi. Również w powiecie działdowskim utrzymuje się wysoki wskaźnik zakażeń.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
prywatny
prywatny
1 rok temu

przynajmniej Burmistrz Działdowa nie wykorzystuje rozdawania maseczek do zliczenia mieszkańców, aby wykorzystać liczbę osób do śmieci tak jak to zrobili w Mławskim ratuszu. Dlaczego Mławscy urzędnicy nie chodzą w czarnych tandetnych maseczkach?

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  prywatny

Te czarne maseczki to była całkowita porażka. Zakładając to coś można byłoby sobie nieźle buźkę porysować, ale gumki były ok 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x