Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńsk wdraża aplikację „Kiedy Śmieci”


Urząd Gminy w Szreńsku rozpoczął wdrażanie darmowej aplikacji mobilnej „Kiedy śmieci”. Aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych w wybranych lokalizacjach gminy Szreńsk, zawiera informacje o zasadach segregacji odpadów komunalnych, a także może przypomnieć także o terminie odbioru odpadów komunalnych. Mieszkaniec sam może zdecydować, na ile wcześniej chce otrzymać powiadomienie.


Aplikacja dostępna jest na platformie Google Play i AppStore.

Urząd gminy zachęca mieszkańców do zainstalowania i korzystania z aplikacji, która jest darmowa.

Aplikacja jest na etapie wdrażania – ewentualne uwagi lub sugestie dotyczące działania aplikacji prosimy przesyłać pocztą elektroniczną, na adres e-mail: [email protected].

źródło: UG Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
2 lata temu

Mława wdraża podwyżki

Kubuś Puchatek
Kubuś Puchatek
2 lata temu
Reply to  Anonimowy

Novago ma też wdrożyć aplikację ” kiedy podwyżki ” . Niestety będzie działać tylko na tel . Ksiaomi i Hułałej

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x