Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pasowanie na czytelnika w SP nr 2 [FOTO]


4 marca  2021 roku był ważnym dniem dla naszych pierwszoklasistów. Właśnie wtedy zostali oni zaproszeni do biblioteki i wprowadzeni w zaczarowany świat książek.


Pasowanie na czytelnika biblioteki odbyło się bardzo uroczyście. Wcześniej uczniowie poznali regulamin biblioteki oraz wysłuchali przeczytanych przez nauczycieli opowieści o „Niesamowitych przygodach dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” Justyny  Bednarek. Obiecali spełnić  prośby książki. Na koniec odwiedzin dzieci  wypożyczyli swoje pierwsze książki.

Wszystkim małym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód w świecie książek.

„Książki to są Twoi najlepsi przyjaciele.

Nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele.”

/Jan Rak/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x