Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy konkurs! Zgłoszenia tylko do 29 marca


Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza do udziału w nowym konkursie na najciekawszą własnoręcznie wykonaną ozdobę wielkanocną. W rywalizacji mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli z powiatu mławskiego.


Prace można nadsyłać do 29 marca 2021 r. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, a najciekawsze dekoracje zostaną zaprezentowane w witrynie Miejskiego Domu Kultury w okresie świątecznym. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na STRONIE ORGANIZATORA.

źródło: MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x