Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miasto reklamuje się, że lepi na bieżąco a tu nie widać


Zapraszamy na ulice Graniczną i Brukową,  gdzie dziury w drodze powodują,  że w domach pękają ściany a w szklankach drży woda. Puszczony tranzyt ciężarówek robi swoje , a droga zapomniana w dobrym utrzymaniu . Miasto reklamuje się ze lepi na bieżąco, a tu nie widać  – pisze do redakcji jeden z czytelników.


Rzeczywiście nawierzchnia na tych ulicach jest pokruszona i pełna dziur. Wśród kierowców ten rejon zyskał nawet nazwę „morza spokoju”. I nie chodzi tu o to, że przejazd tą ulicą wymaga od kierowcy „morza spokoju”, aby nie przeklinać podczas jazdy, ale to raczej nawiązanie do obszaru na księżycu zrytego meteorytami.

Po zimie zapewne nawierzchnia wielu ulic wymaga pilnej naprawy, a ratusz, który na terenie miasta zarządza drogami gminnymi, ale także powiatowymi w drodze porozumienia  po jednorazowej akcji zaprzestał uzupełniania ubytków w nawierzchniach.

Tak więc, przynajmniej na razie kierowcom pozostaje zgłaszanie urzędnikom dziur w nawierzchni, jazda slalomem, a w przypadku uszkodzenia zawieszenia pojazdu dochodzenie szkody z polisy miasta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska.
z bliska.
1 rok temu

Kiedy czytam te posty mieszkancow, wymieniajacych ulice mlawskie, i ciagle zobaczcie, SUDZIENIEC, ZOBACZIE GRANICZNO, ZOBACZCIE SADOWA, ZOBACZCIE DWORCOWO. TYLE pytan i zadnej, ale to zadnej odpowiedzi od zaintetesiwanych sluzb, i wladz, odpowiedzislnych za ten stan mlawskich ulic, zastanawia takze fakt, co robi NACZELNIK WYDZIALU PROPAGANDY ,czyli Pani tzecznik GRZYWACZ, czyzby i ja nie interesowaly, takie tematy, mysle ze powinna muec obwiazek sledzenia, i monitorowania portali, a wszelkie takie informacje, winny byc przekazywane, do zainteresowanych, a jesli to nie skutkuje, to informiwanie BURMISTRZA MIASTA !!!

H13
H13
1 rok temu

Rzeczywiście Graniczna to chyba obecnie najgorsza ulica w mieście.
Widzę, że dużo komentarzy odnośnie Studzieniec. Przejadę się i zobaczę.
Może pobije Graniczną 🙂

Mały
Mały
1 rok temu

Zapraszam na ul. Piekiełko. Nalewka na asfalt biegnie slalomem. Plus minus 50cm. W Lesie Mławskim pobocza były niżej niż jezdnia o 5-10cm. Obecnie nasypano jakiegoś gruzu. Iść się nie da. Rower odpada. Kamienie spod kół aut będą wybijać szyby. Gratuluję pomysłu!

Mieszkaniec Studzieńca
Mieszkaniec Studzieńca
1 rok temu

A przyjedźcie na ul.Studzieniec.Na jesieni położyli nakładkę ! Zobaczycie jak teraz wygląda !!!

Róża
Róża
1 rok temu

Zobaczcie Sadową. Zgłaszana ,że dziura na dziurze i nic. Nie ma już jak jeździć.

fiki
fiki
1 rok temu

zapraszam jeszcze na ul. batalionów chłopskich i dworcową

Wild chicken
Wild chicken
1 rok temu

Nie lepi tylko klei i nie dziury tylko głupa

NASA
NASA
1 rok temu
Reply to  Wild chicken

Brawo dobre to

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x