Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 11 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 11 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 40 nowych zakażeń i 3 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. 878 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 134 testów, z czego 41 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 3756 przypadków zakażeń, 54 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 18 z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 21045, z powodu chorób współistniejących zmarło 276 osób, z powodu COVID-19 – 99.

 

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wierzący
Wierzący
8 miesięcy temu

Ludzie płaczą a mieszkania po 6000 za m kupują. PO DOJDZIE DO WŁADZY TO LUDZIE KLEKNA .

Och tam.
Och tam.
8 miesięcy temu
Reply to  Wierzący

Jeżeli chcesz dodawać komentarze to naucz się używać polskich znaków bo obecny tekst jakiś kaleczny wyszedł ?

Pazrerny
Pazrerny
8 miesięcy temu
Reply to  Och tam.

Nie czytaj weź się za robotę.

kot
kot
8 miesięcy temu
Reply to  Wierzący

No, lokomotywy potaniały, elektrownie węglowe, tylko w sklepach na codziennych zakupach jakoś 2x tyle. Pewnie jako kot żrę za dużo , zwłaszcza krewetek i ośmiorniczek…….

Patolo
Patolo
8 miesięcy temu
Reply to  Wierzący

Kto kupuje te mieszkania tylko wieś.

Wierzący
Wierzący
8 miesięcy temu

Zamknąć dworzec PKP kościoły granice kowida nie będzie

Yureck
Yureck
8 miesięcy temu

Niedługo będą dwucyfrowe wyniki zgonów.

Kim
Kim
8 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Powinnes mieć nic Jackowski he widzę że lubisz przepowiadać tak samo jak rząd fale epidemi ciekawe ile będzie tych fal

Yureck
Yureck
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

Za dużo kimałeś w szkole…

Kim
Kim
8 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Za to robię wojsko podstawówkę przerwało he czemu np film z nagraniem pielęgniarek które mówią na temat korona wirusa został wszędzie usunięty czyżby prawda kolila w oczy

Yureck
Yureck
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

Pielęgniarka, to nie to samo, co lekarz. „Koronawirus” piszemy razem. Wszędzie usunięty? Chyba nigdzie.

Kim
Kim
8 miesięcy temu

I każdy przejdzie go inaczej jeden straci smak drugi dostanie rozwolnienia trzeciego będzie bolała głową a czwarty nawet IE będzie wiedział że do przeszedł . Każdy organizm przyjmuje go inaczej czasami młodzi ludzie umierają bo przegrywają walkę ale znam też przypadek gdzie 96 letnia kobieta przechodzi go bez objawowo

Kim
Kim
8 miesięcy temu

Bursztyn czy ty nie rozumiesz że to wszystko nie ma sensu i tak musimy przechorowac wirusa . Lekarze samo nie wiedzą co to jest za wirus i jak z nim walczyć

kot
kot
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

Tu chodzi o to, że nie da się 2 mln jednocześnie położyć do szpitala- część przejdzie bezobjawowo, część się poszczepi, ale części się uda uratować życie dzięki leczeniu , i chodzi o to, żeby to łóżko się znalazło. Te wszystkie środki rozwlekają zakażenia w czasie, dając czas na leczenie i pomoc.
zamykanie i otwieranie gospodarki zależy od ilości ludzi w szpitalach i możliwości pomocy chorym, od wydolności służby zdrowia, a teraz rezerwa się powoli kończy….

Kim
Kim
8 miesięcy temu
Reply to  kot

Aha rozumiem a czemu zamykają tylko gospodarkę polska czemu nie pozamykają biedronek tam ciężko się minąć w korytarzu .

kot
kot
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

Tu nie ma logiki, tak jak nie ma logiki w tym, kto to złapie, kto nie, i jak przechoruje. Mnie też martwi stan gospodarki, a zgony za 2 tygodnie skoczą w górę, bo to będą umierać ci dzisiejsi, z aktualnych rekordów. Rok siedzimy w domach, i nic, ale szwedzki model też się nie sprawdził…To nie jest takie proste.

Bursztyn
Bursztyn
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

Ja nic nie muszę ale tacy jak ty na siłę chcą minie covidem uszczęśliwić… Znam stan swojego zdrowia i wiem że mogę z tego nie wyjść więc daruj sobie te mądre rady dla ubogich intelektualnie.

Bursztyn
Bursztyn
8 miesięcy temu

Jak pisaki pozamykają wszystkie sklepy poza spożywczymi a tak już było wszyscy inni pracownicy sklepów powinni chyba być zadowoleni że stracą pracę bo nosili maseczki na brodzie i rozsiewali wirusa na swoich klientów… To samo dotyczy tych co kupują z maskami na brodzie.. Nie zrobią zakupów ani nie zamówią posiłku z restauracji bo personel sklepów i restauracji trafi na przykład na kwarantannę. Ludzie sami są sobie winni przez własną bezmyślność i egoizm.

Last edited 8 miesięcy temu by Bursztyn
kot
kot
8 miesięcy temu
Reply to  Bursztyn

……Guantanamera
Guajira Guantanamera
Guantanamrera
Guajira Guantanamera …..


możemy sobie pośpiewać, szkoda słów……

Yureck
Yureck
8 miesięcy temu
Reply to  Bursztyn

Gospodarka posypie dzięki baranom, którym szczena opada i podtrzymują ją maskami. Skojarzenia z klientami zakładów pogrzebowych są nieprzypadkowe.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Gospodarka to sypie się dziękibłyskotliwości rządu pisowskiego.

Kim
Kim
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dokładnie racja jest czas kryzysu firmy padają rząd zamiast im pomagać zwalniać z składek to cały czas nakłada nowe podatki żeby dobić człowiek . I jak słyszę jak mówią że bogaty ma płacić podatki za biednego to mnie szlak trafia

kot
kot
8 miesięcy temu
Reply to  Kim

jak się prawą ręką daje, to lewą zabiera, 2 x tyle. Pieniądze i dobrobyt tworzy się pracą, a nie nicnieróbstwem i robieniem dzieci. Za moich czasów na płacenie za te rzeczy było bardzo konkretne określenie na k .Dobry miał rząd pomysł na wsparcie rodzin, ludziom się ciężko żyje, a każdy skok płacy to skok kosztów pracy , zusu, podatku itp., ale powinni dać tylko pracującym, nikt nie powinien z dzieci żyć, jak ktoś ma dużo dzieci, niech pracuje krócej, ma żłobek, przedszkole, wsparcie , a teraz ludzie mają już dosyć wszystkiego. Ani chleba, ani igrzysk. Zobaczymy , może mimo wszystko jakoś sobie rząd poradzi, może jakoś się to ułoży. Cała Europa cierpi z powodu pandemii.

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x