Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcesz zostać operatorem: koparek, ładowarek, walców drogowych? Zapraszamy na kurs w Mławie!!


Intensywny rozwój w sektorze budowlanym oraz rozbudowa sieci dróg i autostrad w Polsce i w naszym regionie w ostatnich latach powoduje, że istnieje duże zapotrzebowanie na zawody związane z obsługą maszyn do robót ziemnych i drogowych. Wiele wskazuje na to, że trend ten w najbliższym czasie będzie się nasilał.

Rozwój technologiczny w budownictwie powoduje, że dla wielu osób zainteresowanych podjęciem pracy czy też już pracujących w tej branży posiadanie uprawnień do obsługi maszyn do robót ziemnych i drogowych staje się konieczne.

Od kilku lat takie uprawnienia można uzyskać na terenie Mławy. Prowadzimy tu kursy m.in. w specjalnościach:

  • Operator koparko-ładowarki – kl. III – wszystkie
  • Operator koparki jednonaczyniowej kl.III i kl. I
  • Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III i kl. I
  • Operator walca drogowego – kl. II – wszystkie
  • Operator pompy do mieszanki betonowej
  • Pilarki mechaniczne do ścinki drzew

Organizowane przez nas kursy zakończone są egzaminem państwowym i uzyskaniem uprawnień państwowych do wykonywania zawodu w powyższych specjalizacjach. Warto podkreślić, iż uzyskane uprawnienia na wszystkie oferowane przez nas kursy z obsługi maszyn do robót ziemnych i drogowych mają charakter bezterminowy (nie trzeba ich odnawiać).

Chcesz wiedzieć więcej o kursach na obsługę maszyn budowlanych do robót ziemnych i drogowych wszystkich typów? Zadzwoń: Ośrodek Szkolenia OSKAR w Toruniu oddział w Mławie tel.: 691 704 693 lub przyjdź osobiście pod adres: Mława ul. Stary Rynek 5. NABÓR NA KURS TRWA!! Najbliższy termin 22 sierpnia br. Zapraszamy!


mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]