Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Do przystanku na Płockiej  MKM-ka  na razie nie dojedzie 


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej na ul. Płockiej, od 9 marca 2021 r. do odwołania nie będą obsługiwane przystanki Mławskiej Komunikacji Miejskiej na ul. Płockiej.


Autobusy linii nr 1 i linii nr 2 będą jeździły ulicą Grzebskiego, omijając wyżej wymienione przystanki. W dalszym swoim przebiegu trasa autobusów MKM pozostaje bez zmian. MPDM za utrudnienia serdecznie przeprasza.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel Miasta
Obywatel Miasta
1 rok temu

Szanowna Redakcjo, właśnie w jedynie słusznej telewizji nadano program o PŁATNYCH STREFACH PARKOWANIA. Okazuje się, ze wszystkie prawidłowo nieoznaczone POZIOMO miejsca w takich strefach są BEZPŁATNE. Kiedy nie ma oznaczenia poziomego, NIE WOLNO pobierać opłaty. Czy Redakcja mogła by zasięgnąć języka w tej sprawie w Mławskim Ratuszu i opisać nam tą sytuacje? Nagle okaże się, ze opłaty i KARY za opłacenie i nieopłacenie parkingu w strefie parkowania bez oznaczenia POZIOMEGO, zostały pobrane w sposób NIELEGALNY.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x