Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zawsze był symboliczny tulipan dla każdej z kobiet [FILM]


Dotychczas Dzień Kobiet w gminie Wiśniewo był celebrowany w sposób szczególny. Były organizowane spotkania, początkowo w Gminnej Bibliotece Publicznej jednak z czasem przeniosły się one na gminne sale OSP, ponieważ Panie bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w tych spotkaniach i było ich coraz więcej.


ksp Mława
Reklama

Zawsze był symboliczny tulipan dla każdej z kobiet, ich wręczeniem zajmowali się Panowie: wójt, przewodniczący rady gminy oraz strażacy z lokalnej OSP. Dla wszystkich  była to okazja do spotkania oraz wypróbowania dań przygotowanych przez gminne Koła Gospodyń Wiejskich. W zeszłym roku spotkanie odbyło się w tzw. „ostatniej chwili”, gdyż kilka dni później premier ogłosił narodową kwarantannę. W tym roku już wiemy, że nie uda się spotkać podczas gminnego Dnia Kobiet. Stąd zrodził się pomysł innej formy celebrowania tego wyjątkowego święta. Grzegorz Woźniak wójt gminy Wiśniewo wysłał do Pań z terenu gminy kartki z życzeniami ale to nie wszystko. Wspólnie z Anną Wtulich dyrektor Gminnej Biblioteki w Wiśniewie nagrali życzenia dla Mieszkanek gminy Wiśniewo.

Zobacz także…

Miłość w twoich oczach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
taki ktoś
taki ktoś
1 rok temu

Nie da się tego słuchać.

Do taki ktoś
Do taki ktoś
1 rok temu
Reply to  taki ktoś

Nie trzeba… Chyba nikt cie nie zmusza

Ilek
Ilek
1 rok temu

Nie tulipan a goździk ewentualnie też rajstopy. Odbiór był za pokwitowaniem odrecznym podpisem.

HMT
HMT
1 rok temu
Reply to  Ilek

Czytałeś artykuł? Jeśli tak to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. Edukacja wczesnoszkolna się kłania

Last edited 1 rok temu by HMT
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x