Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uciekał przed policją kilka kilometrów. Uszkodził radiowóz


Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej i ucieczki kierującego audi. 23-latek został zatrzymany po krótkim pościgu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Młody kierowca był trzeźwy, jednak wynik narkotestu dał podstawy do dalszych ustaleń. Od kierującego pobrano krew do badań na obecność środków odurzających.


Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, w pobliżu Dąbrowy (gm. Strzegowo). Jak wynika z ustaleń na miejscu tego zdarzenia, kierujący audi a4, na widok radiowozu zahamował i zaczął zawracać. Patrol ruchu drogowego, widząc podejrzane zachowanie kierującego, ruszył w kierunku audi z włączonymi sygnałami. Pomimo tego siedzący za kierownicą audi nie zatrzymał się, kontynuując ucieczkę w kierunku Dąbrowy, a następnie Dalni. W momencie gdy patrol wyprzedzał kierującego audi, ten zjechał na lewy pas ruchu, uderzając w bok radiowozu, a na następnie zatrzymał się na chodniku. Nikt nie odniósł obrażeń. Młody kierowca był trzeźwy, jednak wynik narkotestu dał podstawy do dalszych ustaleń. Od kierującego pobrano krew do badań na obecność środków odurzających.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze ustalenia, a postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska komenda.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt Wiatyr
Zygmunt Wiatyr
3 lata temu

Za dużo GTA.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x