Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Święto Ziemi. Harcerska akcja, ale i ty możesz pomóc


Harcerki z hufca ZHP Mława mają do państwa ogromną prośbę. Naszym planem jest przeprowadzenie akcji sprzątania świata w Mławie, z okazji Święta Ziemi, które przypada na 22 kwietnia. Do tego czasu, chcemy zachęcić jak największe grono osób do naszej akcji oraz poznać stosunek i świadomość mieszkańców odnośnie ochrony środowiska.


Stąd prośbą o wypełnienie online krótkiej i nieskomplikowanej ankiety. To zajmie dosłownie dwie minuty.  Jej wyniki  oraz płynące z nich wnioski zostaną opublikowane w dniu 22 marca w Internecie.

– Tej akcji  wraz z trzema innymi koleżankami podjęłyśmy się dla zdobycia znaku służby przyrodzie (znaki służby w ogromnym skrócie, to sprawności dla harcerzy wędrowników) – piszą mławskie harcerki.

Link do ankiety TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x