Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Serwis e-budownictwo. Nie musisz wypełniać papierowych wniosków


Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zachęca do korzystania z serwisu E-budownictwo, umożliwiającego składanie wniosków drogą elektroniczną. Jest on elementem realizowanego przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego projektu cyfryzacji procesu inwestycyjno-budowlanego.


Za pośrednictwem platformy E-budownictwo można m.in. zgłaszać roboty budowlane, a także kierować wiele wniosków do urzędu on-line. Wystarczy wejść na stronę e-budownictwo.gunb.gov.pl i wypełnić  jeden z dostępnych formularzy wniosków.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x