Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nosarzewo Borowe. Ciężarówką staranował ogrodzenie [FOTO]


Uwaga kierowcy, na drogach ślisko! Zapewne właśnie śliskość był przyczyną porannego zdarzenia na drodze wojewódzkiej 544 w Nosarzewie Borowym. Kierowca ciężarówki z naczepą uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji, niszcząc je zupełnie. Na szczęście nikt nie został poszkodowany i nie doszło do poważniejszych skutków.


Podsumowując można dodać, że drogowcy znów nie wyjechali na śliskie drogi, czekając aż z oblodzeniem poradzi sobie poranne słońce.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x