Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Halo, uwaga! Najnowsze, wiosenne doniesienia!


Halo! Halo! To znowu my – Klub Badaczy Przyrody z klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie! Mamy dla Was najnowsze doniesienia! Wiosna dotarła do nas dużo wcześniej niż zwykle. Przyleciały dzikie gęsi i skowronki. Głodne sarny wyruszyły na poszukiwanie nowych żerowisk. Całymi stadami wychodzą na pola, by posilić się przykrytym już cieńszą warstwą śniegu zbożem. To niesamowite jak wiele dzieje się w świecie przyrody! Trzeba tylko umieć dostrzec to, co dla wielu niestety jest niewidzialne. Wkrótce nowe doniesienia! Pozdrawiamy!


źródło i fot: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x