Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie czekają na mannę z nieba. Biorą sprawy w swoje ręce


Druhowie OSP w Szreńsku nie czekają z założonymi rękoma na wsparcie finansowe dla swojej jednostki, choć wiele jest jeszcze elementów wyposażenia, które byłyby przydatne strażakom podczas ich działań ratowniczych.


Sukcesem zakończyła się kolejna akcja, dzięki której znów udało się zebrać środki, na zakup kolejnego wyposażenia. Tym razem druhowie prowadzili sprzedaż kalendarzy strażackich na rok 2021. Jak poinformowali, z tego tytułu udało się zebrać kwotę 1600 zł. Zebrane pieniążki w całości zostaną przeznaczone na kolejne potrzeby sfinansowania doposażenia dla jednostki OSP Szreńsk. Przypomnijmy, że również w ubiegłym roku dzięki akcji zbiórki złomu druhowie OSP Szreńsk zakupili wiele przydatnych elementów wyposażenia jednostki jak choćby kamerę termowizyjną.

JK

Zobacz także: OSP Szreńsk. Zebrali złom – doposażyli jednostkę 
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Radny
Radny
1 rok temu

Gmina bardzo biedna

zanajomy
zanajomy
1 rok temu
Reply to  Radny

Radny bezradny a miała być miastem

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x