Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Propozycja wyłącznie dla kobiet!


W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet,  Akademia Sztuk Walk Senshi chce serdecznie zaprosić wszystkie Panie na bezpłatne zajęcia samoobrony. Trening odbędzie się w poniedziałek 8 marca br. w godzinach wieczornych przy ul. Sienkiewicza 15/13. Zajęcia poprowadzi instruktor samoobrony, sportów walki oraz strzelectwa Artur Możdżonek wraz z asystentem.  Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 5 marca  pod nr tel. 500 840 143.


źródło: Akademia Sztuk Walk Senshi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x