Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 1 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 1 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 9 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 830 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 34 testów, z czego 9 jest pozytywnych. W województwie mazowieckim odnotowano 1051 przypadków zakażeń, 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 2 z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4786, z powodu chorób współistniejących zmarło 18 osób, z powodu COVID-19 – 6.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Zastanawiam się, jakich kombinacji użyją Polacy, aby obejść przepisy? Czy znów będzie dyskusja o prawach człowieka i konstytucji?

Yureck
Yureck
1 rok temu

Jutro będzie „lepiej”. Gospodarka „odetchnie”. Łoś słusznie pisze, że jesteśmy na drodze do katastrofy, że będzie coraz gorzej.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x