Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława.  Już teraz podszywają się pod rachmistrzów


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpocznie się 1 kwietnia br. Przed tym terminem rachmistrze spisowi nie będą się kontaktować z mieszkańcami w żaden sposób – ani telefonicznie, ani osobiście.

Urząd miasta apeluje o dużą ostrożność w kontaktach z osobami podającymi się za rachmistrzów spisowych. Jeśli będą się one kontaktowały z mieszkańcami przed 1 kwietnia 2021 r., prawdopodobnie będą to osoby usiłujące pozyskać nielegalnie dane mieszkańców (do Urzędu Miasta Mława dotarł już sygnał o osobie podszywającej się pod rachmistrza). W takich sytuacjach prosimy o niepodawanie im żadnych danych i radzimy niezwłoczny kontakt z policją pod numerem tel. 112 lub 997. Prawdziwi rachmistrze spisowi mogą się kontaktować z mieszkańcami dopiero od 1 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 na oficjalnej STRONIE INTERNETOWEJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x