Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwsze w gminie Wiśniewo szkolne serduszko na nakrętki


23 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym. Z tej okazji przy Szkole Podstawowej w Bogurzynie z inicjatywy pani dyrektor Anny Jaroszewskiej stanęło pierwsze ( w gminie Wiśniewo ) szkolne serduszko na nakrętki. Serce zostało wykonane przez lokalnego przedsiębiorcę, który umieścił je na parkingu przed budynkiem szkoły. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, a także lokalnych mieszkańców do przyłączenia się do akcji zbierania nakrętek.


ksp Mława
Reklama

W ten sposób pomożecie nam pozyskać fundusze na leczenie i rehabilitację Martynki Truszczyńskiej oraz Kacperka Zakrzewskiego. Taka zbiórka, poza oczywistym celem charytatywnym, w doskonały sposób uświadamia uczniom, czym tak naprawdę jest recykling i jaki można dzięki niemu osiągnąć pożytek. Ma również zalety z perspektywy gminy – podnosi poziom odzysku surowców pochodzących z odpadów komunalnych.

Pomóżmy potrzebującym tak, jak potrafimy i możemy najlepiej. Nakręcamy na pomaganie i recykling ! Razem możemy więcej !

źródło i fot. SP w Bogurzynie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kitka
Kitka
1 rok temu

Coraz więcej jest serduszek na nakrętki ,duże, małe i ogromne.Pojawiają się w różnych miejscach Mława,Stare Kosiny,Kuklin . Uświadamiają ludziom że warto zbierać korki ,że każdy kto wrzuci choć trochę pomaga dzieciom. Codziennie przechodzę obok jednego i lubię patrzeć jak szybko się zapełnia.

Kaczyński Jarpem
Kaczyński Jarpem
1 rok temu
Reply to  Kitka

Chyba na Osiedlu Młodych

Kitka
Kitka
1 rok temu

Tak na Osiedlu Młodych i przy Galerii

taki ktoś
taki ktoś
1 rok temu

Bardzo fajne inicjatywa, ja już chyba z przyzwyczajenia zbieram te nakrętki więc jadąc do koleżanki do Kowalewa na pewno tam podjadę.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x