Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar kurnika w Kosinach Starych. Udusiło się ponad 60 tys. kurczaków [FILM i FOTO]


Sześć zastępów straży pożarnej uczestniczy w akcji gaszenia budynku – kurnika fermy drobiu w Kosinach Starych. Nie ma osób poszkodowanych, są jednak duże straty w inwentarzu.


Jak poinformowała mławska straż pożarna, strażacy zlokalizowali pożar. W jednym z obiektów zapaliła się ściółka oraz urządzenia stanowiące wyposażenie budynku. Strażacy dogaszają pożar i oddymiają budynek. W obiekcie znajdowało się około 64,5 tys kurcząt i niemal wszystkie nie przeżyły pożaru.

-Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zapalenie się słomy od nagrzewnic – podaje st. kpt. Jacek Dryll oficer prasowy PSP Mława. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Św. Piotr
Św. Piotr
2 lata temu

Faja gangster haracze znowu zbiera a gdzie CBŚ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x