Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kreacje tylko w stylu EKO


Korzystając z karnawałowej okazji, uczniowie klasy III d w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie z wychowawczynią  Barbarą Lisiecką, przygotowali wspaniałą propozycję strojów na bal. Są to kreacje tylko w stylu EKO wykonane z różnorodnych odpadów nadających się do recyklingu.  Nasze Modelki i Modele pięknie zaprezentowali się podczas Pokazu Mody i byli podziwiani przez uczniów klasy I b i ich wychowawczynię. Swoje piękne kreacje również przedstawiliśmy naszym najmłodszym dzieciom w szkole zerówkowiczom, którzy przyjęli nas ciepło i serdecznie.


ksp Mława
Reklama

Wszystkie podjęte zadania w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego Czytam z klasą – lekturki spod chmurki to ogromna porcja pozytywnych emocji, którymi chcemy się podzielić ze wszystkimi czytającymi klasami.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x