Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

90. rocznica objawień w Płocku. Papież pisze do biskupa


21 lutego Papież Franciszek podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański pozdrowił Płock, nawiązując do  90. rocznicy pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. siostrze Faustynie Kowalskiej. Wystosował też pismo do Biskupa Płockiego Piotra Libery, wspominając w nim Jana Pawła II, szczególnego Apostoła Bożego Miłosierdzia.


ksp Mława
Reklama

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Ciekawe, czy list w kwestii ksiądza pedofila Dymera też napisał? A tak przy okazji, to myślę, że oprócz tytułów ksiądz biskup, ksiądz kanonik itp. powinni dorzucić też „ksiądz pedofil”

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x