Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszaki dokarmiają ptaki zimą [FOTO]


Uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie wraz z wychowawczynią wzięli udział w akcji pt.: ,,Dokarmiamy ptaki zimą”. Niestety, mroźna i śnieżna zima to dla skrzydlatych mieszkańców to bardzo trudny okres. Na dworze jest zimno, a pod puchową pierzynką ciężko znaleźć pożywienie.


ksp Mława
Reklama

– Z zaangażowaniem przyozdobiliśmy drzewa karmnikami na terenie naszej szkoły, które pomogli wykonać drodzy tatusiowie i dziadkowie. Umieściliśmy w nich różnorodne ziarenka i kule. Idea dokarmiania skrzydlatych przyjaciół będzie nam przyświecała do końca zimy – relacjonują najmłodsi uczniowie „siódemki”.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x