Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogólnopolska Karta Seniora. Gdzie w Mławie zrobisz zakupy ze zniżką?


Miasto Mława odnowiło Porozumienie o Partnerstwie w ramach Programu Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora ze stowarzyszeniem MANKO oraz MIĘDZYNARODOWYM INSTYTUTEM ROZWOJU SPOŁECZNEGO sp. z o.o.


ksp Mława
Reklama

Zapraszamy Seniorów, tj. mieszkańców miasta Mława, którzy ukończyli 60 lat do skorzystania z możliwości jakie daje posiadanie Karta Seniora – otrzymywania rabatów u przedsiębiorców, którzy przystąpili do Programu Ogólnopolska Karta Seniora.

Poniżej zamieszczamy informację o korzyściach płynących z posiadania Karty Seniora w Mławie:

 • Sklep Złotniczy ONYX, 5% zniżki, ul. Stary Rynek 1, Mława
 • AUDIOFON Sp. z. o. o. Sp. k., bezpłatna diagnostyka słuchu i konsultacja audioprotetyczna ; bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych ; bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy; pięcioletnia, bezpłatna opieka audioprotetyczna i przeglądy aparatów słuchowych po zakupie ; 25% zniżki na zakup baterii ; 25% zniżki na zakup filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych, ul. Warszawska 1/20A, gab. 6 ( I piętro. Mława 06-500 Polska
 • Miejski Dom Kultury, seanse 2D oraz 3D w cenie biletu ulgowego, ul. Stary Rynek 13, Mława
 • Alfamed- przychodnia, 15 % zniżki na rehabilitacje,  ul. Warszawska 40A, Mława
 • Innovo Consulting. Piedra Land, sprzedaż kruszyw ozdobnych i kostki brukowej, 5% zniżki, ul. Grzebskiego 9, Mława
 • Przychodnia Lekarzy Specjalistów OMEGA, 10% na usługi, ul. Płocka 43, Mława
 • Salon Kosmetyczny „Akademia Urody”, 10% zniżki na zabiegi oferowane w gabinecie, ul. Powstańców Wielkopolskich 16, Mława
 • Piekarnia Cukiernia Szczepkowscy, 5% zniżki, Al. Piłsudskiego 13A, Mława
 • Estetica Studio Iza  – salon kosmetyczny, 5% zniżki, Osiedle Książąt Maz. 15B, Mława
 • West Site Fitness Mława Przemysław Posłuszny, 20% zniżki na karnety oraz treningi personalne, ul. Sportowa 25, Mława
 • Kwiaciarnia BELLA, 5% zniżki, Osiedle Młodych 30, Mława

Informację gdzie można skorzystać z karty na terenie naszego kraju można uzyskać wchodząc na stronę TUTAJ.

W celu otrzymania Karty Seniora, mieszkańcy, którzy ukończyli 60 rok życia wypełniają załączony poniżej formularz oraz składają go w Kancelarii Urzędu Miasta Mława.

Informacje dla seniorów, dotyczące wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora znajdują się TUTAJ.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Kary Seniora oraz aktualności publikowane przez Partnerskie stowarzyszenie, jak i sam Magazyn „Głos Seniora” dostępne są na stronie TUTAJ.

Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do włączenia się w Kampanię Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Firmy, które są partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne.

Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanych zniżkach na stronie internetowej stowarzyszenia- Głosu Seniora. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chciałaby współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i  jakie działania chciałaby podjąć z Partnerskim Stowarzyszeniem.  

W załączeniu udostępniamy formularza uczestnictwa dla firm celem przystąpienia programu. Zachęcamy właścicieli, przedstawicieli firm, Przystąpienie do programu będzie  wyrazem a troski o dobro mieszkańców naszego Miasta oraz włączenie się w budowanie dobrego klimatu miejskiej społeczności.

Więcej informacji dla firm znajdą Państwo TUTAJ.

W załączeniu poniżej udostępniamy Kartę zgłoszeniową do programu dla naszych mieszkańców, którzy ukończyli 60 lat – uczestników Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz formularz – zgłoszenie dla Partnera, oferującego zniżki.

źródło: UMM

Do pobrania

Formularz zgłoszeniowy dla SENIORA 1.24 MB

Formularz dla FIRM oferujacych zniżki 748.62 KB

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bogusia
Bogusia
1 rok temu

Tak samo w Salonie Kosmetycznym, który daję rabat, przy tych wysokich cenach jakie oferuje salon te 10% to wolę iść do innego i będzie taniej.

Hetman
Hetman
1 rok temu

5% taki rabat, że aż nie chce się wyciągać tej karty. Po wyciągnięciu może się okazać, że są wyjątki np. zakupy pieczywa ale tylko wczorajszego. Najbardziej atrakcyjny dla seniorów rabat jest od Złotnika 🙂 To rzeczywiście podstawowa potrzeba biorąc pod uwagę wysokość emerytur.
Nigdy nie wierzę, że ktoś prowadzący biznes daje komuś coś za darmo bezinteresownie.

Assss
Assss
1 rok temu
Reply to  Hetman

Dokładnie! 5% to aż śmiech ogarnia! Albo wchodzę w to i daje naprawdę atrakcyjny rabat, albo w ogóle w to nie wchodzę.

Graffy
Graffy
1 rok temu
Reply to  Assss

Oblicz sobie w skali miesiąca jeśli często ktoś korzysta z 5%znizki jaka to oszczędność nie chcesz zniżki plac 100% powodzenia

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Hetman

nie gadaj np. idziesz do Szczepka i pytasz ile za złotą ancuch chce , wtedy wysyłasz dziadka XXX najlepiej tego z naszego forum dostaje rabat od Robsona i wtedy różnice przeznaczasz na zakup początków dla Fakiby,Kima i reszty mądrali z forum. I zobacz ile dobrych rzeczy można zrobić złotnik zarobił, Ty masz ańcuch , pączki się sprzedały , dziadek mógł się wygadać przy negocjacjach ceny, i brzuszki pełne a wszystko jakby nie było zaczęło się od 5 %

srs
srs
1 rok temu
Reply to  srs

Zjedz se pączka . Bo cukier spadł.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  srs

„Bożesz… ty moj… jakiego mnie stworzyłeś, takiego mnie mosz” – to ciebie dotyczy srs. Piszę dokładnie, bo ty sam się tego nie domyślisz.
Za grosz rtozumu od urodzenia ci nie przybyło srs, za grosz. Wstyd.

Graffy
Graffy
1 rok temu
Reply to  Hetman

Nie chcesz nie korzystaj zniżki zależą od firm które przystępują na pobyty komercyjne do sanatorium jest więcej zniżki

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x