Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zabawne wierszyki na kartkach walentynkowych uczniów klasy III b


Uczniowie klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie codziennie okazują sobie szacunek i sympatię. Jednak w Walentynki, święto zakochanych, zamierzają okazać pozytywne uczucia i emocje również poza murami szkoły. Przygotowali piękne kartki walentynkowe dla rodziców, ulubionych kolegów i koleżanek z sąsiedztwa. Zobacz, idzie kaczka. Niezła z niej śpiewaczka. Śpiewa głośno : kwa! kwa! kwa! Ktoś Ci serce dzisiaj da! – pisali zabawne wierszyki. RADOSNYCH WALENTYNEK!


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x