Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dramatyczne sceny! Młodego koziołka zaatakowały psy [FILM]


Nadleśnictwo Dwukoły udostępniło bardzo wymowny i dramatyczny filmik, którego bohaterem jest młody koziołek poraniony przez biegające luzem psy. Choć samo zdarzenie miało miejsce w Nadleśnictwie Parczew, nasi leśnicy publikują je ku przestrodze i opatrują komentarzem:


ksp Mława
Reklama

„Choć większość właścicieli piesków myśli, że ich pupile są łagodne, to jak widać na załączonym obrazku potrafią narobić wiele cierpienia dzikim mieszkańcom lasów i pól. W tym przypadku młody koziołek miał wiele szczęścia. Pamiętajcie, psy w lesie tylko na smyczy!”.

Filmowy koziołek został zaatakowany przez trzy niewielkie psy. Uratował go przejeżdżający nieopodal leśniczy Jakub Kijewski. W ostatniej chwili odpędził psy ratując zwierzęciu życie. Ranny koziołek był w bardzo złym stanie, miał wiele otwartych, szarpanych ran. Konieczna była specjalistyczna pomoc i koziołek trafił do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Poleskiego Parku Narodowego, a gdy odzyska pełnię sił wróci na wolność.

red.
źródło: Nadleśnictwo Parczew/Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ngb
Ngb
1 rok temu

Szkoda zwierzątka
Wiele wycierpiał

Anonim
Anonim
1 rok temu

Miał biedulek trochę szczęścia w nieszczęściu

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x