Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie żyje Zofia Tańska, była dyrektor  Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 5


Jak poinformował urząd miasta, 15 lutego zmarła Zofia Tańska, dyrektor Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 5 w Mławie w latach 1975 – 2004. 


ksp Mława
Reklama

Zofia Tańska ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Psychologii i Pedagogiki w zakresie pedagogiki. Od 1 stycznia 1965 r. do 31 lipca 1975 r. była zatrudniona w Przedszkolu nr 1 w Mławie na stanowisku nauczyciela, od 1 sierpnia 1975 do 31 sierpnia 2004 r. natomiast piastowała stanowisko dyrektora w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Mławie.

Wyróżnienia i nagrody:

– 1972 r. – Nagroda Ministra Oświaty i Wychowania stopnia III

– 1979 r. – Nagroda Ministra Oświaty i Wychowania stopnia II

– 10.08.1988 r. – Złoty Krzyż Zasługi

– 1989 r. – Nagroda Inspektora Oświaty i Wychowania

– 1987 r. – Nagroda Kuratora Oświaty i Wychowania

– 1994 r. – Nagroda Burmistrza Miasta Mławy.

Z ostatniej karty oceny pracy dyrektora czytamy: „Przedszkole kierowane przez panią Zofię Tańską osiąga wysoki poziom w zakresie realizacji zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych. Bardzo dobrze planuje, organizuje i nadzoruje pracę przedszkola, wzorowo realizuje zadania dyrektora placówki oświatowej, z powodzeniem inspiruje nauczycieli do doskonalenia kwalifikacji zawodowych”.

źródło: UMM

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Matka
Matka
1 rok temu

Znałam p. Zofię. Moje dzieci chodziły do tego przedszkola. Bardzo dobrze zarządzała placówką. Spoczywaj w pokoju.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x