Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych bez oficjalnych obchodów 


W poniedziałek 1 marca będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W Mławie upamiętnimy ich modlitwą podczas mszy św. w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej. Z oficjalnych obchodów, ze względu na trwającą pandemię, zrezygnowano.


Msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych, z zastosowaniem wymogów reżimu sanitarnego, rozpocznie się w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej (parafia pw. Świętej Rodziny) 1 marca o godz. 18:00. Po jej zakończeniu przedstawiciele władz miasta upamiętnią bohaterów podziemia antykomunistycznego złożeniem wiązanek kwiatów i zapalonych zniczy u stóp pomnika Żołnierzy Wyklętych przy ul. Kopernika.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x