Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kasy w urzędzie nieczynne. Konserwacja serweraksp Mława
Reklama

We wtorek 16 i w środę 17 lutego 2021 r. w kasach Urzędu Miasta Mława nie będzie możliwości wnoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dwudniowa przerwa jest spowodowana konserwacją serwera. Przepraszamy za utrudnienia.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość uiszczania powyższych opłat przelewem. Opłaty prosimy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Helpdesk
Helpdesk
1 rok temu

Konserwacja serwera 2 dni w środku tygodnia?? Chyba nie było reduntancji odpowiedniej zapewnionej? Lub dobrego skutecznego backupu? A moze jakieś ransomware ( ostatnio to modne, szyfrowanie dla okupu) i teraz sie przywraca na nowo? Dziwne? Może trzeba IT w urzędzie w końcu dofinansować odpowiednio? Takie konserwacje sie robi w weekend nawet jeżeli to są urzędnicy, a jeżeli konserwacja jest w środku tygodnia ” wymuszona” to coś podejrzanego.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Czy tego nie można zrobić w weekend?
Banki wszelkie takie i podobne prace robią w nocy, w weekendy.
No tutaj, kasjerki będą sobie zbijać boki i chyba nie tylko kasjerki… wszak to serwer.

TechnicyMagicy
TechnicyMagicy
1 rok temu
Reply to  Anonim

Panie kochany wiesz pan ile razy to słyszałem że nie można robić tego w niedzielę .
Jak klient zapłaci ekstra to można i robić w niedziele, nie jest to infrastruktura krytyczna a firmy są zewnętrzne więc ma to tak wyglądać . Też mogła być podjęta decyzja o pracy ręcznej ale nikt takiej procedury nie przygotował a szkoda .

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  TechnicyMagicy

He, he, he… – no tak ur4zędy biedne.
Nasz UM tylko na sprawy sądowe i na odsetki karne to ma pieniędzy w nadmiarze, bo lubi się prawować.

Beata
Beata
1 rok temu
Reply to  TechnicyMagicy

Jakoś w marketach na kasach nikt nie płaci w niedziele. A wszyscy się domagają niedzieli handlowych chociaż bez niedziel handlowych da się żyć. Natomiast kiedy urzędnik miałby przyjść w jedno niedziele do pracy to już problem. A to głównie urzędnicy domagają się nuedzieli handlowych.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x