Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bez prawa jazdy i nietrzeźwy zatrzymany w Radzanowie


Interweniujący patrol z posterunku policji w Szreńsku zatrzymał nietrzeźwego kierującego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Do darzenia doszło 14 lutego na terenie gminy Radzanów.


ksp Mława
Reklama

Zatrzymany do kontroli, 32-letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący vw passatem z przyczepką, miał w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Jak się ponadto okazało, mężczyzna stracił prawo jazdy 2 lata temu i ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.   

Zgodnie z kodeksem karnym, zatrzymanemu pijanemu kierowcy z sądowym zakazem, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.  

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x