Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zamiast zakazów, propozycja dla miejskich drifterów


Na innowacyjny pomysł zdecydowały się władze Miasta Przasnysz, gminy Czernice Borowe oraz AMK Rzemieślnik. Samorządy przy partnerstwie stowarzyszenia motoryzacyjnego oraz Komendy Powiatowej Policji chcą zachęcić drifterów amatorów do profesjonalnych treningów pod okiem specjalistów.


– Całą ideę wspiera Paweł Borkowski – wielokrotny Mistrz Polski profesjonalnego driftu, który uczestniczył w spotkaniu założycielskim. Najbliższa szansa na „jazdę bokiem” pod okiem specjalistów już 14 lutego od 9:00 w Chojnowie. Na trening AMK Rzemieślnik i jazdę pokazową Pawła Borkowskiego zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy tylko drifterów, trening odbywa się bez publiczności – informuje miasto.

Jak dodaje, samorząd Miasta Przasnysz i Gminy Czernice Borowe kilka razy w miesiącu będzie udostępniał swoje bezpieczne do driftu place na treningi AMK Rzemieślnik.

Jednocześnie samorządowcy proszą wszystkich amatorów driftu o zaprzestanie swoich treningów w przestrzeni publicznej.

– To warunek aby Samorządy na dalszym etapie mogły wpierać inicjatywę profesjonalnych treningów driftu – podsumowują inicjatorzy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
1 rok temu

W Mławie to nie przejdzie… seniorzy nie driftują

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x