Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 15 lutego


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 15 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 8 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19. 844 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 33 testów, z czego 10 jest pozytywnych. 


ksp Mława
Reklama

W województwie mazowieckim odnotowano 437 przypadków zakażeń, brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 2543, z powodu chorób współistniejących zmarło 20 osób, z powodu COVID-19 – 5.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
1 rok temu

Na co rząd czeka wprowadzić stan wyjątkowy zamknąć wszystko na dwa tygodnie . Bo takie zamykanie częściowe to nic nie daje . Tylko jest kłopot żeby wprowadzić stan wyjątkowy trzeba mieć pieniądze na odszkodowania a rząd ich nie ma aby słyszymy w TVP propagandę jak to rząd pomaga firmom

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Kim

Bardzo słuszna uwaga. Niestety, jedyny samonarzucający się wniosek wobec takiego poziomu lekceważenia, jaki się nasuwa, jest następujący: wziąć społeczeństwo „za twarz”, wymagać i karać (czas upomnień już przeminął), ale dać mu wsparcie materialne. Dzięki przedsiębiorcom kraj funkcjonuje i pozostawienie ich „na lodzie” jest barbarzyństwem. Rozumiem zniecierpliwienie niektórych, lecz pretensje należy adresować do tzw. „superroznosicieli” i autorów chybionych rozwiązań w zakresie legislacji.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Dokładnie pomocy powinna być dla przedsiębiorców i powinno być wszystko zrobione zgodnie z konstytucją żeby nałożone kary miały moc prawną .

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Kim

I kary powinny być nakładana na wszystkich w taki sam sposób pan Kaczyński za brak meseczki w kościele nie dostał kary pani emilewicz bawiła się na nartach Nie dostała kary pani Pawłowicz tak się bawiła w hotelu ze aż się ogień pojawił i też obyło się bez kary . Tadeusz Rydzyk wyprawił urodziny radia na 200 w czasie zakazu sanepid nie dopatrZyl łamania zasad więc najpierw czas zacząć traktować wszystkich tak samo

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Kim

Już prawie wszystkie artykuły konstytucji ten rząd złamał o 2015 roku.
Gdyby wprowadzili wszystko zgodnie z konstytucją, to i kary miałyby swoje znaczenie, bo żaden sąd nie uchylałby zastosowanych kar w postaci mandatów czy też kar administracyjny, a że robią to poza prawem to są i efekty. Działania rządu są niekonsekwentne i niezgodne z prawem, a takich działań i takiego rządu nikt nie będzie szanował. Tym bardziej, że rządzący sami łamią wprowadzane przez siebie obostrzenia. Ludzie to widzą.
W związku z tym żaden Jozef ani żaden Jurek ( o ile to nie jeden i ten sam 😀 ) nie dotrze do swoim ględzeniem do ludzi.

Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

W sklepiku na osiedlu Książąt Mazowieckich co chwila wpada młody po pieczywo i coś do chleba bez maseczki.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

Zadziwiająca historia nie wiem może do Jarka zadzwoń albo nie lepiej do Emilewicz ona lepiej zna się na zakazach

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Smutne jest to, że w sytuacji pandemii nie potrafimy się zjednoczyć. Yureck, jak to młody, wyraża swoje opinie trochę na granicy, ale sporo racji ma. Brak szacunku i sumienia wobec starszych (w tym przypadku rodziców i dziadków) jest tak powszechnym zjawiskiem, że aż w oczy kłuje. Pandemia obnażyła wszystkie nasze wady narodowe.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Taaa, spójrz w lustro i przyjrzyj się swoim wadom dziadku. Ciekawi mnie jak to jest, że już tyle czasu ględzisz na ten sam temat i jeszcze ci się to nie przyjadło.
Ja nawet zmieniam od czasu do czasu rodzaj pieczywa, bo nawet chleb się może przyjeść, a ty widzę cały czas tutaj trujesz. Ciekawi mnie twoje IQ? powyżej 50 pewnie ale poniżej 60, co?

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Anonim

Człowiek próbuje nas przestrzec, i za to Go bardzo szanuję, a iloraz inteligencji mam bardzo wysoki, podobnie oceniam Giuseppe, a przede wszystkim jego serce i troskę o innych.
Bardzo nieelegancki wpis, obrażający ludzi niepełnosprawnych, gdyż 50- 60 IQ to dosyć poważne uszkodzenie zdolności poznawczych, uniemożliwiające takim ludziom samodzielną egzystencję. Należy współczuć, a nie wyśmiewać się z chorych ludzi, nawet jeśli się chce dopiec niezasłużenie innym.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Anonim

Jak na profesora zwyczajnego nie jest źle. ..

LEKASZ
LEKASZ
1 rok temu

Zamknąć dworzec pkp .Pandemia czycha w takich pomieszczeniach,a najgorszy ten ręczny odkażacz .Patologia .

KOLEJARZ
KOLEJARZ
1 rok temu
Reply to  LEKASZ

OTWORZYĆ TOALETY DWORCOWE A NIE JESZCZE PO 1 ZŁ POBIERAĆ .BILETY SĄ DROGIE POCIĄGI OPÓŻNIONE A JESZCZE ZA TOALETY POBORCA POBIERA.

Mława
Mława
1 rok temu

Jest masakrycznie…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Weź ty chyba adoptowany jesteś, bo tatusia i mamusi nie kochasz. Chyba, że się ciebie wyrzekli.

dsa
dsa
1 rok temu
Reply to  Yureck

a co Ty sie czepiasz jego rodziców kondonie Ty co ? Za takie coś powinienes wyrwać na arbuz . Jak tak wierzysz w tego wirusa bo siedz na dupie i się nie odzywaj, bo pisanie w Internecie też powoduje zakażenie, ale mózgu.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  dsa

Dzięki za poparcie ta studencina ma braki w mózgu

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mława

Z niego student, jak ze mnie kosmita.
Gdyby był studentem trochę mądrzej by pisał.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  dsa

Mlawa… Tylko na obelgi cię stać? Gdzie jest moderator? I nie czepiam się twoich rodziców- uważam, że skoro olewasz zalecenia sanitarne, to.musisz mieć gdzieś osoby starsze, w tym twoich „starych”. Jasne?

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

Hej,hej , dyskutuj ,nie obrażaj. Napisz, dlaczego się nie zgadzasz, nie daj się ponieść emocjom, nawet jeśli czujesz negatywne.
Przez ostatnie dwa dni sporo tego było, znów ktoś umarł, ale mnóstwo ludzi, (na szczęście ) w większości pozostała niedraśnięta, i nie zrozumieją tych, co się z tym zetknęli. Możemy tylko liczyć, że będą nas chronić, albo że się przekonają. Spokojnie. Pozdrawiam.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x