Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już teraz są dziury i wyrwy, a co będzie wiosną?


Wszystko wskazuje na to, że zima nie obeszła się litościwie z nawierzchnią miejskich ulic, które i tak są w nienajlepszym stanie. Wiele z nich ma nawierzchnię uzupełnianą np. po ułożeniu kanalizacji sanitarnej.


Jaki będzie ich stan po zimie dopiero zobaczymy, ale już teraz kierowcy sygnalizują naszej redakcji niebezpieczne dla zawieszenia pojazdu wyrwy i dziury w nawierzchni. Głębokość niektórych z nich to nawet kilkanaście centymetrów. Tak jest m.in. na ulicach Kopernika czy Grzebskiego, ale też na wielu innych ulicach.

Bardzo głębokie zapadlisko sygnalizował również jeden z czytelników na parkingu przy PKP na Wólce. Jak informuje czytelnik z pozoru niezbyt duża dziura w nawierzchni kryje pod sobą bardzo głęboką i potencjalnie niebezpieczną wyrwę. Po rozmarznięciu może się zapaść pod autem, ale obecnie bardziej nawet zagraża pieszym.

Co prawda samorządy, a więc i mławski ratusz mają wykupione ubezpieczenia na okoliczność uszkodzenia auta z powodu złej nawierzchni, ale dla kierowców to raczej wątpliwa pociecha.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x