Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Akcja białostockich policjantów w Mławie


fot. ilustracyjne


Dwóch mieszkańców Mławy zostało zatrzymanych podczas podjętych w ubiegłym tygodniu wspólnych działań mławskiej prokuratury i białostockich policjantów z wydziału cyberprzestępczości.

Ze względu na dobro śledztwa mławska prokuratura nie podaje bliższych szczegółów prowadzonych czynności. Wiadomo jedynie, że mają one związek z oszustwami dotyczącymi programów komputerowych i prawa własności przemysłowej. Wiadomo też, że policjanci dokonali przeszukań zabezpieczając gotówkę i sprzęt komputerowy.

– W wyniku wspólnych działań mławskiej prokuratury i KWP w Białymstoku dwie osoby zostały zatrzymane. To mieszkańcy Mławy. Wobec podejrzanych zastosowane zostały wolnościowe środki zapobiegawcze – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Media
Media
1 rok temu

No to ładnie ludzie się dorabiają.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x