Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Posłuchaj tej opowieści o miłości


Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Dlatego też Miejska Biblioteka Publiczna z tej okazji zaprasza do wysłuchania i obejrzenia prelekcji na temat miłości. Miłości niecodziennej, niełatwej, mającej swoje początki w czasie wojny, lub też zaraz po niej. Opowiemy o takiej miłości, gdyż bohaterowie tych relacji uczuciowych to pokolenie Kolumbów – rocznik 1921.


ksp Mława
Reklama
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x