Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś walentynkowe spacery z nagrodami


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na „Walentynkowy spacer po Mławie” – pierwszą z trzech inicjatyw organizowanych w ramach cyklu „Mława na sportowo”. Każdy uczestnik otrzyma medal i weźmie udział w losowaniu nagród.


Na walentynkowy spacer można się udać o dowolnej porze między godz. 5:00 a 23:00 w niedzielę 14 lutego. Miejsce startu, trasa, dystans i meta mogą być dowolnie wybrane przez uczestnika. Spacerowicze, którzy udokumentują swoją aktywność poprzez wysłanie zdjęcia ze spaceru lub zrzutu ekranu z aplikacji rejestrującej aktywność na adres mailowy [email protected] (do godz. 14:00 następnego dnia), otrzymają po pamiątkowym medalu. Dodatkowo, jeśli ktoś przejdzie co najmniej 1 kilometr, weźmie udział w losowaniu nagród.

Już wkrótce kolejne wydarzenia w ramach cyklu „Mława na sportowo”: „Weekendowy spacer po Mławie” 20 i 21 lutego oraz „Aktywna Kobieta” 8 marca. W imieniu organizatora – zapraszamy!

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji? – a to jeszcze istnieje ten twór i nawet coś wymyślił?
Proszę, proszę…

Przed chwilą czytałam, że klucze do basenu zgubili i go na czas nie otworzyli,
a może im woda zamarzła w basenie, wszak mrozy były nieziemskie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x