Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Matematyka na świętego Walentego według uczniów I LO w Mławie


Uczniowie I LO znają zasadę: „Matematycy są jak zakochani. Podaruj takiemu najdoskonalszą przesłankę, a uczepi się jej i wyprowadzi z tego wnioski, które będziesz musiał zaakceptować.” (B. le Bovier de Fontenelle).


ksp Mława
Reklama

Wraz z nauczycielką matematyki Katarzyną Luks zapraszają więc wszystkich do zabawy matematyczno – walentynkowej. W tym trudnym dla nas czasie, spędzanym czasami w odosobnieniu zachęcają by pomyśleć o zwykłych przyjemnościach i corocznych zwyczajach, które zawsze dostarczały nam dużo radości. I życzą dobrej zabawy oraz dużo miłości i ludzkiej życzliwości.

Nie trzeba kochać MATMY, by polubić Walentynki matematyczne. Poniżej zobacz kilka przykładów:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ekonom
Ekonom
1 rok temu

Korepetycje z matematyki kosztowały mnie majątek.

Ojciec
Ojciec
1 rok temu
Reply to  Ekonom

Korki bez podatku ZUS Kanada. Dzięki pandemi skończyły się jak wrócą to niech wykładowcy PŁACĄ Podatki.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x