Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 13 lutego


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 13 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 25 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19.. 960 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 76 testów, z czego 27 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 1090 przypadków zakażeń, 37 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 8 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6586, z powodu chorób współistniejących zmarło 239 osób, z powodu COVID-19 – 45.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
23 dni temu

Piszę tutaj, bo nie ma odpowiedniej informacji w tym portalu a na tubie Ratusza, gdzie taki się ukazał się nie wypowiadam.
Baseny mogą być otwarte od 12 lutego. Dziś jest 13 a nasz basen nadal zamknięty. Co się tutaj dzieje? Trzeba pracowników pozbierać i derektora odnaleźć i dlatego w terminie nie można otworzyć? Co to do chole… za porządki w tym mieście? To my płacimy podatki na utrzymanie kolesiostwa, to może chociaż pozory pracy utrzymają? Basen, zgodnie z informacją rządową powinien być otwarty od 12.02 ale w Mławie widać, ze o pieniądze frajerów, mieszkańców nikt nie dba. Otworzymy sobie po weekendzie, to mniej osób przyjdzie, a my się powoli oswoimy z powrotem do pracy:):):). Pozdrawiamy Ratusz i prosimy o więcej. Może Szanowna Redakcja o jakieś wyjaśnienie w tej sprawie Szanownego Burmiszcza ze Trzcinca, zapyta. W Ciechanowie, basen otwarto 12 lutego. Może Pan Burmiszcz wystosuje pismo z zapytaniem do jego dyrekcji, jak im się udało w tak trudnej sytuacji, go otworzyć. Można również o to samo zapytać dyrekcji basenu w Chorzelach, gdzie również im się to jakos udało.

Mława
Mława
23 dni temu

Coraz więcej ludzi ma w nosie te śmieszne ograniczenia o to właśnie chodzi chociaż gospodarka może trochę odżyje

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
23 dni temu
Reply to  Mława

Ty chyba z zawodu bezrobotny. Takich bzdur dawno nie czytałam. Umiesz przewidywać dalej, niż na dwie godziny??? Co za matoł!

Mława
Mława
23 dni temu
Reply to  Edyta Bandyta

Umiem do następnych wyborów

Kali
Kali
23 dni temu
Reply to  Edyta Bandyta

Przewiduje to rząd,zwlaszcza minister zdrowia wie,ze za miesiąc będzie wzrost zakażeń,jak jasnowidz.Zamykaja,otwieraja i tak w kółko,idiotow z ludzi robią.Gdyby teraz były wybory to epidemia byłaby już w odwrocie u Morawieckiego.

Yureck
Yureck
23 dni temu
Reply to  Edyta Bandyta

Nie przejmuj się. On się też nie przejmuje. Nie potrafi. W razie czego nie będzie go szkoda.

Kępa na jajah
Kępa na jajah
23 dni temu
Reply to  Mława

Masz rację. Coraz więcej ludzi zaczyna w końcu się bawić. Bardzo dobrze. Ja dzis idę chlać w końcu wolność. Ebac Ebac pis i Ed… ę B….. ę

Yureck
Yureck
23 dni temu
Reply to  Kępa na jajah

Ale klasa. Proponuję chlać w krzaczorach. Kultura musi być!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x