Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 13 lutego


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 13 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 25 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i COVID-19.. 960 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 76 testów, z czego 27 jest pozytywnych. 


ksp Mława
Reklama

W województwie mazowieckim odnotowano 1090 przypadków zakażeń, 37 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 8 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6586, z powodu chorób współistniejących zmarło 239 osób, z powodu COVID-19 – 45.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
1 rok temu

Piszę tutaj, bo nie ma odpowiedniej informacji w tym portalu a na tubie Ratusza, gdzie taki się ukazał się nie wypowiadam.
Baseny mogą być otwarte od 12 lutego. Dziś jest 13 a nasz basen nadal zamknięty. Co się tutaj dzieje? Trzeba pracowników pozbierać i derektora odnaleźć i dlatego w terminie nie można otworzyć? Co to do chole… za porządki w tym mieście? To my płacimy podatki na utrzymanie kolesiostwa, to może chociaż pozory pracy utrzymają? Basen, zgodnie z informacją rządową powinien być otwarty od 12.02 ale w Mławie widać, ze o pieniądze frajerów, mieszkańców nikt nie dba. Otworzymy sobie po weekendzie, to mniej osób przyjdzie, a my się powoli oswoimy z powrotem do pracy:):):). Pozdrawiamy Ratusz i prosimy o więcej. Może Szanowna Redakcja o jakieś wyjaśnienie w tej sprawie Szanownego Burmiszcza ze Trzcinca, zapyta. W Ciechanowie, basen otwarto 12 lutego. Może Pan Burmiszcz wystosuje pismo z zapytaniem do jego dyrekcji, jak im się udało w tak trudnej sytuacji, go otworzyć. Można również o to samo zapytać dyrekcji basenu w Chorzelach, gdzie również im się to jakos udało.

Mława
Mława
1 rok temu

Coraz więcej ludzi ma w nosie te śmieszne ograniczenia o to właśnie chodzi chociaż gospodarka może trochę odżyje

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
1 rok temu
Reply to  Mława

Ty chyba z zawodu bezrobotny. Takich bzdur dawno nie czytałam. Umiesz przewidywać dalej, niż na dwie godziny??? Co za matoł!

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Edyta Bandyta

Umiem do następnych wyborów

Kali
Kali
1 rok temu
Reply to  Edyta Bandyta

Przewiduje to rząd,zwlaszcza minister zdrowia wie,ze za miesiąc będzie wzrost zakażeń,jak jasnowidz.Zamykaja,otwieraja i tak w kółko,idiotow z ludzi robią.Gdyby teraz były wybory to epidemia byłaby już w odwrocie u Morawieckiego.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Edyta Bandyta

Nie przejmuj się. On się też nie przejmuje. Nie potrafi. W razie czego nie będzie go szkoda.

Kępa na jajah
Kępa na jajah
1 rok temu
Reply to  Mława

Masz rację. Coraz więcej ludzi zaczyna w końcu się bawić. Bardzo dobrze. Ja dzis idę chlać w końcu wolność. Ebac Ebac pis i Ed… ę B….. ę

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Kępa na jajah

Ale klasa. Proponuję chlać w krzaczorach. Kultura musi być!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x