Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zatrzymano „sprytnego włamywacza” z Żabki


Pod koniec grudnia 2020 roku do sklepu Żabka przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie miało miejsce włamanie, gdzie sprawca ukradł dwie butelki alkoholu. Nagranie ze zdarzenia publikowaliśmy na naszym portalu.


1 lutego 2021roku ten sam mężczyzna włamał się do kolejnego sklepu, skąd ukradł alkohol oraz tytoń.

– Dzięki informacjom jakie napływały do Komendy Policji oraz pracy funkcjonariuszy operacyjnych udało się ustalić i zatrzymać włamywacza. Sprawcą okazał się być 52 – letni mieszkaniec Ciechanowa, który popełnił te przestępstwa w warunkach recydywy. Przesłuchany przyznał się do włamań i wyjaśnił, że było to z jego strony bezmyślne zachowanie – informuje podkom. Ewa Brzezińska.

Za włamanie mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x