Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaparkowane na ulicy samochody utrudniają miastu odśnieżanie


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe zwraca się z prośbą o niepozostawianie aut na ulicach Mławy w sposób uniemożliwiający przejazd pługów i pługosolarek. Zdarzają się przypadki braku możliwości wjazdu maszyn na skutek zbyt wąskiego przejazdu. Często także konieczność omijania samochodów sprawia, że obszar w sąsiedztwie zaparkowanych pojazdów pozostaje nieodśnieżony.


Taki apel zamieścił urząd miasta, ilustrując go galerią wykonanych 9 lutego zdjęć.

Prośba MPDM dotyczy najbliższych kilku dni i ma na celu skuteczniejsze działanie służb odśnieżających. – Prosimy o współpracę i z góry za nią dziękujemy – powiedział  Mariusz Goździewski, prezes MPDM.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
bodo
bodo
1 rok temu

oj Mławiacy wam kury szczać prowadzać a nie samochodami jezdzić zawsze będziecie wsiokami

asd
asd
1 rok temu

ul. Niska, tam ciągle parkują po obu stronach że osobowy przejechać nie może a co dopiero pług.

Green
Green
1 rok temu

Sytuacja w stylu, Januszku, wynieś meble do sąsiadów bo chcę odkurzyć mieszkanie

Ngb
Ngb
1 rok temu

Kilka dni nie pada
Pod względem odśnieżania błota śniegowego z ulic Mława jest w czarnej dupie
Faktem jest ewenement parkowania samochodów na ulicy padlewskiego
Trzeba jechać slalomem między autami

elo
elo
1 rok temu

Prawdę mówiąc niektórzy parkują ostatnio zupełnie bezmyślnie. Wiem, że są zwały śniegu i ciężko podjechać blisko krawędzi jezdni, ale to nadal nie jest usprawiedliwienie dla parkowania prawie na środku ulicy. Wczoraj po południu na Spółdzielczej nie dość, że ślizgawka, to jeszcze nie dało się przejechać. Na wysokości nowego bloku ktoś zaparkował vana tak, że przód stał przepisowo, ale tył mocno wystawał na pas drogowy. Jeden kierowca szczęśliwy, że zaparkował, tworzy problem dla setek osób, które nie mogą przejechać.

Assss
Assss
1 rok temu

A ja apeluję o nie parkowanie na ulicy Płockiej! Pod antykwariatem, klubem fitness czy co tam się znajduje. Szczególnie teraz, kiedy drogi są odśnieżone tak jak są, nie można tam przejechać!

Parkujący
Parkujący
1 rok temu

Ogólne warunki zatrzymywania i postoju pojazdu określa art. 46 kodeksu drogowego, a apel UM będzie wysłuchany tak samo jak apele miszkańców skierowane do UM. Pozdro

Artur.
Artur.
1 rok temu

No tak teraz najlepiej wywieść auta gdzieś na pola bo ktoś się w końcu wziął za odśnieżanie. Na to był czas wcześniej.

Ale najlepiej złożyć winę na stojące samochody. Na osiedlu młodych wjazd do bloku 17, 16 i Wysokiej lód na środku drogi. Auto tańczy jak szalone, dobrze ze większość kierowców wie co tam się dzieje i nie dojeżdża do skrzyżowania. ale jak ktoś chce sobie rozbić auto to zapraszam tutaj. Macie gwarantowane, że szkoda będzie. Wszystkich was z tego urzędu powinno się zwolnić i wywalić na zbity pysk. Tutaj brakuje tylko CBA, myślę, że byłoby czego szukać i niektórych skazywać. Wszystko drożeje, podatki , śmieci. Trzeba sprawę śmieci nagłośnić do uwagi albo interwencja, myślę ze śledztwo dziennikarzy rozwiąże sprawę i wyjdzie na jaw kto tu łapówki bierze

Prawda
Prawda
1 rok temu

Tytuł artykułu brzmi trochę jak jeden z pasków w TVP hahaha

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Prawda

A jak wyglądają wg ciebie wszystkie artykuły (czytaj peany na cześć bunia) na stronie UM tworzone przez wydział propagandy bunia, wydział pod kierownictwem pani Grzywacz?
Uważam, że to za mało powiedziane, że te artykuły wyglądają jak wiadomości TVP, one wyglądają jak te tworzone w pewnym azjatyckim państewku o cechach bardzo dyktatorskich.

Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Taki apel zamieścił urząd miasta, ilustrując go galerią wykonanych 9 lutego zdjęć.
Jak widać nauka nie idzie w nas a nie w las.

No przy artykule chwalącym działania MPDM i UM po ostatnich obfitych opadach śniegu popisała się pani Grzywacz wyjątkowo umieszczając zdjęcia sprzed miesiąca i jakieś inne z bardzo słonecznego dnia.

Pani rzecznik tutaj Grzywacz ubezpieczyła się i usunęła z zamieszczanych zdjęć daty, wpisując zamiast tego: „złe parkowanie” tak jest bezpieczniej, nikt się nie przyczepi, że wydział propagandy używa starych zdjęć do swojej nowej twórczości.

Jak tam pani rzecznik:
porównała pani już swoje wypociny dotyczące ludności miasta Mławy z roku 2020 z tymi z roku 2021?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy?
Poważnie nie można odśnieżyć bo samochód stoi?
Dziur też nie łatacie bo nad nimi stoicie i ich nie widzicie..

Gnom
Gnom
1 rok temu

Znów propaganda teraz samochody winne a kiedy przyjdzie czas na cyklistów?
A nie przepraszam cykliści nie

zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu

Na ul. Moniuszki to jest tak całym rokiem, slalom gigant. Wszyscy mają podwórka, ale bramy wjazdowe chyba się nie otwierają.Mordęga nie tylko w zimę.

Kkk
Kkk
1 rok temu

Parking niby miejski na Sienkiewicza przy bloku nr 1 prawie pusty w dzień bo nie można wjechać autem a nikt go nie odśnieża. Pług ulicą przyjechał zrobił chałde a ludzie co mieli tam auta niech sobie radzą. Niech sie ktoś za to weźmie.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x