Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pamiętają o chorych. Wysłali im piękne kartki


11 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji wolontariusze oraz Filip Kwiatkowski, uczeń klasy V a Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie  przygotowali piękne kartki z życzeniami, które zostaną doręczone do Szpitala, Hospicjum oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Kraszewie – Czubakach. Jednocześnie życzymy wszystkich chorym szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwości potrzebnej w pokonywaniu trudności związanych z choroba oraz zrozumienia i opieki ze strony najbliższych.


źródło: ZPO nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

Fajny pomysł. Gratuluję. I to jest edukacja. O ok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x