Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie kino znów zaprasza na seanse


Od 12 lutego na okres dwóch tygodni kino Kosmos w Mławie wznawia swoją działalność. Zgodnie z zaleceniami do dyspozycji widzów pozostaje połowa miejsc z dotychczas użytkowanych.


Klienci nadal muszą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Na seansie filmowym widzowie zobligowani są do zasłaniania ust i nosa. Wprowadzony jest również zakaz konsumpcji. Bilety na seanse filmowe można kupować online oraz w kasie kina.

W załączniku poniżej harmonogram seansów.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
11 miesięcy temu

A co na ten syf rzecznik urzędu miasta???

Kuba
Kuba
11 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

Rzecznik? – nabiera wody w usta i milczy jak zaklęta. Pan kazał cicho siedzieć. Powiedzial: „psy poszczekają, poszczekają i ucichną jak ich nie będziemy drażnić”

Nauczyciel
Nauczyciel
11 miesięcy temu

O brudnym kinie, śmierdzących krzesłach, o braku ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym mówi się od lat. To wstyd dla mlawy!!! żeby w takich warunkach spędzać czas. Rzecznik swoje a syf swoje.

Emerytka
Emerytka
11 miesięcy temu

Weszłam do kina i zaniemówiłam, małe, okrągłe stoliczki, wokół wygodne fotele z kocami do dyspozycji, można zamówić kawę lub lampkę wina, cudo i pełny relaks i to w Polsce. Można, można tylko trzeba chcieć.

Mieszkaniec ul Piekiełko
Mieszkaniec ul Piekiełko
11 miesięcy temu

Brak krzeseł brak ogrzewania brak kina w kinie niech nam żyje ciągle PRL

Inka
Inka
11 miesięcy temu

Krzesła są obskurne, obrzydliwe, bleee. Nie pójdę dopóki nie zmienią tego dziadostwa

abc
abc
11 miesięcy temu

Słyszałem, że będą wyświetlać „Epidemię” z Dustinem Hoffmanem.

Marcin
Marcin
11 miesięcy temu
Reply to  abc

Wyświetlić to oni mogą, ale kilerów dwóch co najwyżej. Te kino już dawno powinno zostać zamknięte z powodu smrodu starego, napierdzianego krzesła. Wstyd dla tej Mławy. Ale co tu się dziwić, bloki się budują, galerie, dworce. Jak do kina to trzeba jechać dalej do Olsztyna, Warszawy. W Mławie to mogę iść i wam nasrać na środku tego dziadostwa.

Kuba
Kuba
11 miesięcy temu

Co z remontem kina?
Miał być II etap i miała w nim zostać odświeżona i zmodernizowana sala kina i co cisza już od wielu lat o tym II etapie.
Urzędasom warunki się poprawiły, radzie miejskiej też, a więc jak zwykle: mieszkańców ma się tam gdzie słońce nie dochodzi.
Pani Grzywacz czy myślicie, że mieszkańcy zapomnieli?
Nie, nie zapomnieli.
Tego się nie da zapomnieć.
Cały czas się to przypomina siadając w tych obskurnych, niewygodnych fotelach z nogami dosłownie pod brodą jak ongiś w fiaciku 126p.
Cyba najwyższy czas z tym coś zrobić?
Fiata 126p zaprzestano produkować, to może i kino w końcu zamknąć na 4 spusty zamiast chełpić się tym PRL-owskim cuchnącym zabytkiem obrazem nędzy i rozpaczy.

Marcin
Marcin
11 miesięcy temu

Jak zmienicie krzesła to chętnie przyjdę.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x