Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławskie kino znów zaprasza na seanse


Od 12 lutego na okres dwóch tygodni kino Kosmos w Mławie wznawia swoją działalność. Zgodnie z zaleceniami do dyspozycji widzów pozostaje połowa miejsc z dotychczas użytkowanych.


Klienci nadal muszą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Na seansie filmowym widzowie zobligowani są do zasłaniania ust i nosa. Wprowadzony jest również zakaz konsumpcji. Bilety na seanse filmowe można kupować online oraz w kasie kina.

W załączniku poniżej harmonogram seansów.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

A co na ten syf rzecznik urzędu miasta???

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

Rzecznik? – nabiera wody w usta i milczy jak zaklęta. Pan kazał cicho siedzieć. Powiedzial: „psy poszczekają, poszczekają i ucichną jak ich nie będziemy drażnić”

Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

O brudnym kinie, śmierdzących krzesłach, o braku ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym mówi się od lat. To wstyd dla mlawy!!! żeby w takich warunkach spędzać czas. Rzecznik swoje a syf swoje.

Emerytka
Emerytka
1 rok temu

Weszłam do kina i zaniemówiłam, małe, okrągłe stoliczki, wokół wygodne fotele z kocami do dyspozycji, można zamówić kawę lub lampkę wina, cudo i pełny relaks i to w Polsce. Można, można tylko trzeba chcieć.

Mieszkaniec ul Piekiełko
Mieszkaniec ul Piekiełko
1 rok temu

Brak krzeseł brak ogrzewania brak kina w kinie niech nam żyje ciągle PRL

Inka
Inka
1 rok temu

Krzesła są obskurne, obrzydliwe, bleee. Nie pójdę dopóki nie zmienią tego dziadostwa

abc
abc
1 rok temu

Słyszałem, że będą wyświetlać „Epidemię” z Dustinem Hoffmanem.

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  abc

Wyświetlić to oni mogą, ale kilerów dwóch co najwyżej. Te kino już dawno powinno zostać zamknięte z powodu smrodu starego, napierdzianego krzesła. Wstyd dla tej Mławy. Ale co tu się dziwić, bloki się budują, galerie, dworce. Jak do kina to trzeba jechać dalej do Olsztyna, Warszawy. W Mławie to mogę iść i wam nasrać na środku tego dziadostwa.

Kuba
Kuba
1 rok temu

Co z remontem kina?
Miał być II etap i miała w nim zostać odświeżona i zmodernizowana sala kina i co cisza już od wielu lat o tym II etapie.
Urzędasom warunki się poprawiły, radzie miejskiej też, a więc jak zwykle: mieszkańców ma się tam gdzie słońce nie dochodzi.
Pani Grzywacz czy myślicie, że mieszkańcy zapomnieli?
Nie, nie zapomnieli.
Tego się nie da zapomnieć.
Cały czas się to przypomina siadając w tych obskurnych, niewygodnych fotelach z nogami dosłownie pod brodą jak ongiś w fiaciku 126p.
Cyba najwyższy czas z tym coś zrobić?
Fiata 126p zaprzestano produkować, to może i kino w końcu zamknąć na 4 spusty zamiast chełpić się tym PRL-owskim cuchnącym zabytkiem obrazem nędzy i rozpaczy.

Marcin
Marcin
1 rok temu

Jak zmienicie krzesła to chętnie przyjdę.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x