Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

A kto dla nas jest Wielkim Człowiekiem?


Uczniowie klasy 4b ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie na jednej z  lekcji języka polskiego mieli okazję zapoznać się z wierszem Ewy Szelburg – Zarembiny „Przed pomnikiem Wielkiego Człowieka”. Zainspirowani utworem stworzyli projekty rzeźb Wielkich Ludzi. Te wyjątkowe prace powstały z myślą o osobach, które są dla młodych twórców wzorem do naśladowania, inspiracją do osiągania własnych celów i kształtowania w sobie cech charakterystycznych dla niezwykłych osobowości. I tak w galerii pojawiły się osoby sławne, jak i te mniej znane, ale bliskie sercu dzieci. Podziwianie innych ludzi to prawdziwa sztuka i może być początkiem własnej Wielkości.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x