Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga, będą przerwy w dostawach prądu


W najbliższym czasie w Regionie Mława Energa-Operator planuje przerwy w dostawie energii. Wczoraj wystąpiły one na terenie gminy Radzanów, ale wystąpią również w Mławie i gminie Wiśniewo.


Według informacji operatora,  dnia 16 lutego  w godz. 08:15–14:15bez prądu pozostaną ulice Mechaników i Napoleońska w Mławie.

W dniu 8 marca br. przerwy w dostawie energii zaplanowane są w w godz. 08:30–14:30 w miejscowościach Stara Otocznia  i Wiśniewo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x