Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozładowany akumulator? Wezwij straż miejską na pomoc


Kierowcom, którzy utknęli na mieście, gdyż z powodu niskich temperatur rozładował się w ich samochodach akumulator, pomaga straż miejska. W takiej kłopotliwej sytuacji wystarczy zadzwonić pod 986 lub 23 654 64 50 wew. 902.


ksp Mława
Reklama

Ataków „prawdziwej” zimy mieliśmy na przełomie lat 2020 i 2021 niewiele, jednak w dniach, gdy temperatury spadały znacznie poniżej poziomu 0 st. C, urządzenie rozruchowe, jakim dysponuje Straż Miejska w Mławie, niejednokrotnie ratowało kierowców z opresji. Ostatnio na przykład – między 1 a 8 lutego (do godz. 15:00) – urządzenie było wykorzystywane ośmiokrotnie. Co istotne, interweniujący strażnicy nie zawsze mogli automobiliście pomóc – czasem bowiem problem z rozruchem nie był spowodowany rozładowanym akumulatorem, lecz marznącym paliwem i problemem z dostarczeniem go do silnika.

Urząd miasta przypomina, że strażnicy miejscy pomagają z „odpaleniem” auta w sytuacjach, gdy pojazd znajduje się w przestrzeni miejskiej (jeśli ktoś ma problem z samochodem na prywatnej posesji, musi inaczej organizować pomoc).

W sprawie rozładowanych akumulatorów do Straży Miejskiej w Mławie można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00, wybierając numer 23 654 64 50 wew. 902 lub 986.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
1 rok temu

Są tacy pomocni że człowiek by zamarzł a oni by nie przyjechali zawsze mają ważniejsze sprawy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x