Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolizja w samym centrum miasta [FOTO]


W samym centrum miasta, na skrzyżowaniu Starego Rynki i Narutowicza zderzyły się dwa auta: osobowy VW i dostawczy bus. Nikt nie został poszkodowany, choć jedno z aut jest poważnie uszkodzone. Na miejscu jest Policja, ruch odbywa nie w miarę normalnie, choć rozbite auto stoi na środku skrzyżowania.


ksp Mława
Reklama

Uwaga kierowcy! Pogarszają się warunki na drogach. Intensywne opady śniegu i silny wiatr, które pojawiły się wcześniej w Warszawie, przeszły nad Ciechanów, a obecnie nad Mławę. Zachowajmy zwiększoną ostrożność. Według prognoz synoptyków silny mróz i śnieżyce będą występować przez cały dzień.  

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Faro
Faro
1 rok temu

Dno Dno Dno….. Okoliczne drogi lokalne, w wioskach „zabitych dechami” są lepiej odśnieżone niż w Mławie. Dziadostwo…. Widać kierującym tym miastem w ogóle nie zależy na bezpieczeństwu ludzi. Tylko ciągle wzruszające słowa i na tym się kończy. Dziadostwo Panie Burmistrzu!!!!!

Mlawiaczka
Mlawiaczka
1 rok temu

Czy rano czy wieczorem ja piaskarki nie widziałem w czoraj przez cały dzień w Mławie

Webo
Webo
1 rok temu

Sypanie i odśnieżanie w zamieć śnieżną to głupota i marnotrastwo pieniędzy. Rusza pewnie wieczorem jak sie uspokoi wiatr.

Tom
Tom
1 rok temu

Wina burmistrza. Tak się kończy oszczędzanie na odśnieżaniu / sypaniu. Na ulicach Mławy szklanka.

Łoś
Łoś
1 rok temu
Reply to  Tom

Za to będzie zagroda dla Żubrów.

Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Nie sypać ulic piaskiem z solą, bo po co.
Na ulicach i na chodnikach ślizgawka, po obecnych opadach śniegu i zawiejach będzie jeszcze ciekawiej.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Fakiba

Posypią i odśnieżą jak przestanie padać i wiać dziś około 3 godzin kręciłem się po mieście ani jednej piaskarki nie było widać

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Mława

Po poprzednich opadach nie wypali, a więc i teraz nie posypią.
Niektórzy mają pretensje, że burmistrz dba tylko o seniorów. Widać teraz jak zadbani są seniorzy w Mławie. Lodowiska mają za darmo na chodnikach, ale łyżew to im burmistrz już nie kupił.
Nieładnie panie burmistrzu…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x