Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 7 lutegoksp Mława
Reklama

Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 7 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 27 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych. 443 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 81 testy, z czego 27 jest pozytywnych. 

W województwie mazowieckim odnotowano 744 przypadków zakażeń, 11 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 3 zgony z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4728, z powodu chorób współistniejących zmarło 60 osób, z powodu COVID-19 – 33

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
NIECIERPLIWY
NIECIERPLIWY
1 rok temu

Zamknąć Dworzec PKP OTWORZYĆ MŁAWA MIASTO . TU BĘDZIE SŁUŻYŁ MIESZKAŃCOM MŁAWY A NIE TAK JAK NA WÓLCE PRZYJEZDNYM ZE WSCHODU.

Mława
Mława
1 rok temu

Uuu co to taka cisza dziś studencik z Radomia gdzie jesteś

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Jestes zwykłym tchórzem, który nosi machę na brodzie ze strachu przed Policją. Ani cwany, ani mądry nie jesteś. Weź się… Zero szacunku dla ciebie, Płaskoziemco.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Ale żeś zabłysnął przejąłem się strasznie bura….

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Należy powtarzać do znudzenia: jesteśmy jednym najbardziej niecywilizowanych społeczeństw w zakresie niestosowania się do norm społecznych. Nie potrafimy ze sobą współpracować w imię wspólnego dobra. „Sobiepaństwo” doprowadzi nasz kraj do klęski- w wymiarze ekonomicznym, kryzysu Służby Zdrowia oraz w postaci konieczności wprowadzenia ograniczeń swobód obywatelskich.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Poważne sprawy zaimponowałeś naprawdę

Łoś
Łoś
1 rok temu

Brawo wiejskie sznury… Chodźcie dalej z maskami na brodzie.

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu

Wynik ciekawy. prawie 75% zbadanych ma covid-19

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x